Oferty pracy

Serwisant sprzętu komputerowego i fiskalnego

Wymagania:

  • Doświadczenie w serwisie sprzętu komputerowego i fiskalnego
  • Uprawnienia do serwisu kas fiskalnych Elzab i Posnet
  • Umiejętność instalacji i konfiguracji systemu Windows
  • Wysoka komunikatywność i kultura osobista
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i pracy w grupie
  • Dokładność i dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B

Dodatkowym atutem będą:

  • Umiejętność diagnostyki i naprawiania elementów elektronicznych
  • Znajomość konfiguracji i administracji systemów: Windows Serwer, Linux, Oracle
  • Znajomość branży farmaceutycznej lub medycznej

Opis stanowiska:

  • Naprawa sprzętu komputerowego i fiskalnego w siedzibie klienta
  • Okresowe przeglądy i czyszczenie sprzętu
  • Instalacja i konfiguracja sprzętu i oprogramowania

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie
  • Dobrą atmosferę i możliwości rozwoju

Warunki zatrudnienia:

  • Lokalizacja: Warszawa i okolice
  • Umowa B2B lub umowa o pracę (pierwszy miesiąc umowa zlecenie)
  • Wymiar czasu pracy: cały etat
  • Wynagrodzenie brutto: od 3500 zł do 4500 zł (zależne od faktycznych umiejętności)

Osoby  zainteresowane zapraszamy do składania CV i listu motywacyjnego mailem na adres praca@kamsoftpodlasie.pl

Na skróty
Zdalny serwis Zdalny serwis TV Team viewer Zapytaj Zamów wycenę Zamów licencję Zamów usługę Rejestracja na konferencję Newsletter