Oferty pracy

PRACOWNIK BIURA OBSŁUGI KLIENTA

Wymagania:

  • Wysoka komunikatywność i kultura osobista
  • Dokładność i dobra organizacja pracy
  • Biegła obsługa komputera
  • Motywacja do pracy i rozwoju
  • Prawo jazdy kat. B

Dodatkowym atutem będą:

  • Znajomość rynku sprzętu komputerowego
  • Doświadczenie handlowe
  • Znajomość zagadnień marketingu internetowego

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie ofert i prowadzenie rozmów handlowych
  • Zamówienia do dostawców
  • Wystawianie faktur sprzedaży
  • Wprowadzanie faktur zakupowych
  • Obsługa biura
  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub umowa B2B

Miejsce pracy:

  • Praca w jednym z naszych biur (Warszawa, Zambrów)

Osoby  zainteresowane zapraszamy do wysyłania dokumentów (CV, list motywacyjny, referencje) na adres praca@kamsoftpodlasie.pl.

Pracownik Service Desk

Potrzebujemy Twojego wsparcia!

Jeżeli:

  • bardzo dobrze znasz budowę komputera i potrafisz diagnozować oraz rozwiązywać problemy z nim związane
  • jesteś osobą otwartą na współpracę w grupie zgranych, młodych ludzi, komunikatywną oraz chętnie angażującą się w pracy
  • można Ci zaufać, gdy podejmiesz zadanie do wykonania
  • skomplikowane problemy są okazją do włączenia wszystkich szarych komórek i szansą na naukę nowych umiejętności
  • umiesz jeździć samochodem

 To właśnie Ciebie szukamy.

Dodatkowym atutem będzie fakt ukończenia szkoły wyższej na kierunku informatycznym oraz znajomość SQL, Oracle oraz rozwiązań serwerowych.

Nie musisz znać branży medycznej i farmaceutycznej.

W naszym zespole z powodzeniem odnajdziesz się w dziale serwisu, przy zadaniach:

  • Naprawy sprzętu komputerowego
  • Instalacji i konfiguracji oprogramowania zarówno systemów operacyjnych, jak i dedykowanych aplikacji.
  • Konserwacji i aktualizacji oprogramowania
  • Udział w projektach wdrożeniowych m.in. infrastruktury teleinformatycznej w aptekach.
  • Obsługi telefonicznej i osobistej klientów w zakresie serwisowania sprzętu i oprogramowania

Co zyskujesz?

Firmę Kamsoft Podlasie tworzą przede wszystkim ludzie. Praca w naszym zespole to możliwość rozwoju i praca z sensem. Specjaliści w różnych dziedzinach (oraclowcy, linuksiarze, sieciowcy) oraz doświadczeni w pracy od wielu lat (wdrożeniowcy, serwisanci, szkoleniowcy).

Proces rekrutacji

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz.

Zapytaj!

WDROŻENIOWIEC SYSTEMÓW KADROWO-PŁACOWYCH

Wymagania:

  • Znajomość zasad naliczania płac
  • Znajomość podstawowych zagadnień kadrowych

  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów kadrowo-płacowych lub finansowo-księgowych
  • Wiedza w zakresie systemów operacyjnych
  • Znajomość Oracle i SQL

  • Wdrożenia systemów kadrowo-płacowych – wyjazdy do klientów
  • Prowadzenie szkoleń
  • Wsparcie użytkowników w bieżącej pracy
  • Instalacja i konfiguracja oprogramowania

  • Praca w jednym z naszych biur (Warszawa, Zambrów) lub praca z domu

Forma zatrudnienia:

  • Umowa o pracę lub umowa B2B.

Na skróty
Zdalny serwis Zdalny serwis TV Team viewer Zapytaj Zamów wycenę Zamów licencję Zamów usługę Rejestracja na konferencję Newsletter